Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FOTOGRAFIER, ca 45 st, 1940-tal, filmstjärnor och reklambilder, skandinavien samt USA, varierande mått
Hanteringsveck förekommer, slitage
903603
2021-04-17
Gör en kostnadsfri värdering här