Edmund Pedersen soffbord

Edmund Pedersen soffbord
Edmund Pedersen soffbord
Edmund Pedersen soffbord
Edmund Pedersen soffbord
Edmund Pedersen soffbord
Edmund Pedersen soffbord

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EDMUND PEDERSEN, soffbord, 1960-tal, teakfanér, skiva dekorerat med kakel, signerad Edmund, höjd ca 55, 109x48 cm

Bruksspår

903604

2021-04-18