Matbord

Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, Rengecy stil, 1900-tal, England, fanerat i mahogny, beslag i mässing, pelarfötter med svängda kannelerade ben och fothylsor, 3 iläggskivor, höjd 74, total längd med iläggskivor 360 cm, bruksslitage mindre repor

903605

2021-04-18