Matbord
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATBORD, Rengecy stil, 1900-tal, England, fanerat i mahogny, beslag i mässing, pelarfötter med svängda kannelerade ben och fothylsor, 3 iläggskivor, höjd 74, total längd med iläggskivor 360 cm, bruksslitage mindre repor
903605
2021-04-18