Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OLLE ALBERIUS, vas, Ariel, Orrefors", cylinderformad, dekor av fåglar mot blå fond, signerad "Orrefors Ariel Nr 1418-E.7 Olle Alberius", diameter 12,5 cm, höjd 16,5 cm.
Enstaka repor.
903606
2021-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här