Klubbat för:
3 200 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
DOROTHY RUHNE SEMPINSKI (1908-1973), kvinna, signerad och daterad, olja på duk, mått ca 65x54 cm
Zustandsbeschreibung
903609
2021-04-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner