Dorothy Ruhne Sempinski oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

DOROTHY RUHNE SEMPINSKI (1908-1973), kvinna, signerad och daterad, olja på duk, mått ca 65x54 cm

Zustandsbeschreibung

903609

2021-04-20