Taklampor ett par 1950/60-tal

Taklampor ett par 1950/60-tal
Taklampor ett par 1950/60-tal
Taklampor ett par 1950/60-tal
Taklampor ett par 1950/60-tal
Taklampor ett par 1950/60-tal
Taklampor ett par 1950/60-tal
Taklampor ett par 1950/60-tal
Taklampor ett par 1950/60-tal
Taklampor ett par 1950/60-tal
Taklampor ett par 1950/60-tal
Taklampor ett par 1950/60-tal
Taklampor ett par 1950/60-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKLAMPOR, ett par, 1950/60-tal, mässing samt opakt glas, höjder ca 33 cm

Slitage

903610

2021-04-19