Charles & Ray Eames Herman Miller Vitra
Klubbat för:
11 000 SEK
10 000 SEK
CHARLES & RAY EAMES, stolar, 6 st, Herman Miller, Vitra, 1900-talets fjärde kvartal, formgjuten glasfibersits med rödbetsad benställning, etikettmärkta, sitthöjd ca 45 cm.
Bruksslitage, ställvis något hårdare.
903612
2021-04-24