Charles & Ray Eames Herman Miller Vitra

Klubbat för:

11 000 SEK

10 000 SEK

CHARLES & RAY EAMES, stolar, 6 st, Herman Miller, Vitra, 1900-talets fjärde kvartal, formgjuten glasfibersits med rödbetsad benställning, etikettmärkta, sitthöjd ca 45 cm.

Bruksslitage, ställvis något hårdare.

903612

2021-04-24