Pablo Picasso färglitografi

Pablo Picasso färglitografi
Pablo Picasso färglitografi
Pablo Picasso färglitografi
Pablo Picasso färglitografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973) efter: Man med krage ("Man with Ruff"), signerad i trycket, numrerad 999/2000, Henri DESCHAMPS Grav. Lith. MOURLOT IMP, färglitografi, bildmått ca 53x39 cm

903619

2021-04-15