Klubbat för:
1 200 SEK
2 000 SEK
PABLO PICASSO, efter: Dansare,1943, signerad i trycket, 279/300, etsning, bildyta ca 27x19 cm
Utgivare: Louis Grosclaude, Zürich
903624
2021-04-15