Pablo Picasso efter

Pablo Picasso efter
Pablo Picasso efter
Pablo Picasso efter
Pablo Picasso efter

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PABLO PICASSO, efter: Sittande modell, färglitografi ur Carnet de la Californie, daterad i trycket, bildmått ca 41x25,5 cm

903627

2021-04-15