Skåp jugendstil
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LINNESKÅP, 1900-tal, jugendstil, ek, invändigt med flyttbara hyllplan, höjd ca 178 cm, 85x48 cm,
Slitage, senare bemålning, saknar beslag till nedersta låda, olåst, medföljer nyckel som ej hör till, hämtas i kundtjänst.
903630
2021-04-18