Skåp jugendstil

Skåp jugendstil
Skåp jugendstil
Skåp jugendstil
Skåp jugendstil
Skåp jugendstil
Skåp jugendstil
Skåp jugendstil
Skåp jugendstil

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LINNESKÅP, 1900-tal, jugendstil, ek, invändigt med flyttbara hyllplan, höjd ca 178 cm, 85x48 cm,

Slitage, senare bemålning, saknar beslag till nedersta låda, olåst, medföljer nyckel som ej hör till, hämtas i kundtjänst.

903630

2021-04-18