Brevset E Bonsmann Soligen

Brevset E Bonsmann Soligen
Brevset E Bonsmann Soligen
Brevset E Bonsmann Soligen
Brevset E Bonsmann Soligen
Brevset E Bonsmann Soligen
Brevset E Bonsmann Soligen
Brevset E Bonsmann Soligen
Brevset E Bonsmann Soligen
Brevset E Bonsmann Soligen
Brevset E Bonsmann Soligen
Brevset E Bonsmann Soligen
Brevset E Bonsmann Soligen

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

SAX, BREVÖPPNARE, E Bonsmann, Soligen, Tyskland, läderfodral, märkt, längd ca 25 cm

Fodral med slitage, skador

903636

2021-04-19