Inge Schiöler färglitografi

Inge Schiöler färglitografi
Inge Schiöler färglitografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

INGE SCHIÖLER (1908-1971): Marint landskap med segelbåtar, färglitografi, signerad samt numrerad 22/195, bildstorlek 42,5 x 47,5 cm.

Fint skick, ej examinerad ur ram.

903639

2021-04-25