Sideboard 1940-tal
2021-04-18
903640
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SIDEBOARD, 1940-tal, björk, fast hyllplan, skåpsdel med invändigt 2 fasta hyllplan, höjd ca 75 cm, 160x25 cm
Bruksslitage, troligen omarbetad (hyllplan och lådor senare fixerade)