Färglitografi Yrjö Edelman

Färglitografi Yrjö Edelman
Färglitografi Yrjö Edelman

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Inslaget paket, signerad Y Edelman samt numrerad 91/360, färglitografi, bildmått ca 55x38 cm

Ej examinerad ur ram

903652

2021-04-16