Ljuskrona 1800-tal

Ljuskrona 1800-tal
Ljuskrona 1800-tal
Ljuskrona 1800-tal
Ljuskrona 1800-tal
Ljuskrona 1800-tal
Ljuskrona 1800-tal
Ljuskrona 1800-tal
Ljuskrona 1800-tal
Ljuskrona 1800-tal
Ljuskrona 1800-tal

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

LJUSKRONA, 1800-talets slut, stomme i mässing, 10 ljusarmar, behängd med olikformade prismor, höjd 110, diameter 77 cm

Omarberad

903657

2021-04-17