Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL AUGUST FAHLGREN (1819-1905): Insjölandskap, signerad och daterad C A Fahlgren -0, olja på duk, ca 37x57 cm
903680
2021-04-16
Gör en kostnadsfri värdering här