T Wendt och Perstorp 8 delar Bakelit/ Silver
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
T. WENDT OCH PERSTORP, 8 delar, bakelit och silver, bestående av fat, skålfat, askfat samt 5 st coasters, olika dekorspeglar i silver, diam ca 9-25.5 cm
Bruksslitage. Coaster med sprickor/ avslag. Något mindre nagg kan förekomma.
903683
2021-04-25