Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LARS TUNEBO (född 1962): motiv av Elefant på Brooklyn Bridge, silkscreen, signerad samt numrerad 149/180 bladmått ca 46 x 65,5 cm, oramad
Ett kantveck.
903687
2021-04-24
Gör en kostnadsfri värdering här