Ed Finnell fotografi Lou Reed

Ed Finnell fotografi Lou Reed
Ed Finnell fotografi Lou Reed

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Lou Reed, "Summer Tour", Pacific Amphitheatre Costa Mesa, California, 21 juni, 1976, signerad Ed Finnell, numrerad 1/50, c-print, 50x40 cm

oramat blad

903688

2021-04-21