Ed Finnell föreställande Keith Richards
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956), Keith Richards, The Rolling Stones, "Tour of the Americas", Los Angeles, 9 Juli, 1975, signerad Ed Finnell, numrerad 1/50, c-print, 50x40 cm
Oramat blad
903692
2021-04-21