Karl Mårtens färglitografi

Karl Mårtens färglitografi
Karl Mårtens färglitografi

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL MÅRTENS (född 1956): Trana, färglitografi på akvarellpapper, sigillstämplad, signerad och numrerad 142/190, bladstorlek 63 x 32 cm, oramad

903694

2021-04-24