Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): David Bowie "The Heroes Tour", Los Angeles, 3 April 1978, signerad Ed Finell, numrerad 11/50, c-print, bildmått ca 40,5x50,5 cm
Zustandsbeschreibung
Oramad
903696
2021-04-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner