Ed Finnell fotografi föreställande David Bowie

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): David Bowie "The Heroes Tour", Los Angeles, 3 April 1978, signerad Ed Finell, numrerad 11/50, c-print, bildmått ca 40,5x50,5 cm

Zustandsbeschreibung

Oramad

903696

2021-04-21