Sideboard/ Skåp
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDEBOARD / SKÅP, 1900-talets första hälft, mörkbetsat lövträ, glasdörrar, invändigt med flyttbara hyllplan, höjd ca 110, 164x38 cm
Slitage, dekorelement på höger glasdörr har släppt i kanterna
903698
2021-04-16