Sideboard/ Skåp

Sideboard/ Skåp
Sideboard/ Skåp
Sideboard/ Skåp
Sideboard/ Skåp
Sideboard/ Skåp
Sideboard/ Skåp
Sideboard/ Skåp
Sideboard/ Skåp

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBOARD / SKÅP, 1900-talets första hälft, mörkbetsat lövträ, glasdörrar, invändigt med flyttbara hyllplan, höjd ca 110, 164x38 cm

Slitage, dekorelement på höger glasdörr har släppt i kanterna

903698

2021-04-16