Rimowa väskor

Rimowa väskor
Rimowa väskor
Rimowa väskor
Rimowa väskor
Rimowa väskor
Rimowa väskor
Rimowa väskor
Rimowa väskor
Rimowa väskor
Rimowa väskor

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RIMOWA, väskor, 2 st, aluminium, 46x20x70 resp 35x19x46 cm

Slitage, bucklor, saknar nycklar

903702

2021-04-17