Björn Gustafsson Prydno hyllsystem
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BJÖRN GUSTAFSSON, "Prydno", hyllsystem, 1950/60-tal, 5 gavlar 1 hörnskåp, 2 skåp, flertalet hyllplan, m.m teakfanér samt svartlackerade metallgavlar
Bruksslitage, fanérskador och repor förekommer, säljes omonterad
903704
2021-04-16