Björn Gustafsson Prydno hyllsystem

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BJÖRN GUSTAFSSON, "Prydno", hyllsystem, 1950/60-tal, 5 gavlar 1 hörnskåp, 2 skåp, flertalet hyllplan, m.m teakfanér samt svartlackerade metallgavlar

Bruksslitage, fanérskador och repor förekommer, säljes omonterad

903704

2021-04-16