Ed Finnell fotografi föreställande Jimmy Page

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Jimmy Page, Led Zeppelin, "Houses of the Holy Tour", Los Angeles, 31 Maj 1973, signerad Ed Finnell, numrerad 1/50, c-print, ca 50,8x40 cm

Oramat fotografi

903712

2021-04-27