Ed Finnell fotografi föreställande David Bowie
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956), David Bowie som "The Thin White Duke", Station to Station Tour, Los Angeles, 9 Februari 1976, signerad Ed Finnell, numrerad 1/50, c-print, bladstorlek ca 50,5x40,5 cm
löst blad
903722
2021-04-27