Karl Mårtens färglitografier

Karl Mårtens färglitografier
Karl Mårtens färglitografier
Karl Mårtens färglitografier
Karl Mårtens färglitografier
Karl Mårtens färglitografier
Karl Mårtens färglitografier
Karl Mårtens färglitografier
Karl Mårtens färglitografier

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARL MÅRTENS (född 1956): Fåglar, 3 färglitografier, signerade, numrerade HC, bladmått 20x20 cm: oramade.

Enstaka kantveck, i övrigt fint skick.

903726

2021-04-30