Soffbord Indien 18/1900-tal

Soffbord Indien 18/1900-tal
Soffbord Indien 18/1900-tal
Soffbord Indien 18/1900-tal
Soffbord Indien 18/1900-tal
Soffbord Indien 18/1900-tal
Soffbord Indien 18/1900-tal
Soffbord Indien 18/1900-tal
Soffbord Indien 18/1900-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD Indien 18/1900-tal,
rektangulär, på svarvade ben, byggd av dörr, längd 153 cm, bredd 84 cm, höjd 49 cm

Skador: Åldersrelaterat slitage, skador, glasskiva saknas.

903727

2021-04-20