Klubbat för:
120 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
KONSTANTIN ALEXEIEVICH KOROVIN (1861-1939) "Paradis", signerad samt daterad 1900, gouache på papper, bildyta 24x68 cm
ej examinerad ur ram
903737
2021-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här