Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800/1900-tal, landskap med vattendrag, olja på duk, ca 113x88 cm

Färgbortfall, krackelyr

903746

2021-04-16