Stig Sellén

Stig Sellén
Stig Sellén
Stig Sellén
Stig Sellén
Stig Sellén
Stig Sellén

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STIG SELLÉN (1924-2001): "Rymdfarkost", signerad och daterad -68, signerad a tergo, emalj, ca 33x50 cm

903747

2021-04-15