May K Léon färglitografi

May K Léon färglitografi
May K Léon färglitografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

MAY K LÉON (född 1947): Kurtiserande par, färglitografi, signerad May K Léon och numrerad 245/320, bladstorlek 28 x 28 cm: oramad.

Fint skick.

903750

2021-04-30