Valentin Popov oljemålning

Valentin Popov oljemålning
Valentin Popov oljemålning
Valentin Popov oljemålning
Valentin Popov oljemålning
Valentin Popov oljemålning
Valentin Popov oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VALENTIN POPOV (Ukraina, född 1956): "Krabice Zoufalcu", signerad och daterad Popov -85, olja på duk, ca 120x160 cm

Krackeleringar

903762

2021-04-15