Skåp Kina

Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅP, 1900-tal, Kina, rödlackerat med polykrom dekor av blommor och fåglar, beslag i mässing, höjd ca 92, 35x35 cm

Smärre ytskador och färgbortfall

903771

2021-04-15