Rune Hagman olja på duk

Rune Hagman olja på duk
Rune Hagman olja på duk
Rune Hagman olja på duk
Rune Hagman olja på duk

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RUNE HAGMAN (1914-2007): Strandbild, signerad R Hagman, akvarell, bildmått ca 35x68 cm

903779

2021-04-15