Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
BRICKA, nysilver, England, 1900-talets mitt, med hänklar, brättet med dekor av snäckskal, botten med bladdekor, längd ca 66 cm
Bruksslitage
903803
2021-04-15