Konsolbord nyrokoko

Konsolbord nyrokoko
Konsolbord nyrokoko
Konsolbord nyrokoko
Konsolbord nyrokoko
Konsolbord nyrokoko
Konsolbord nyrokoko
Konsolbord nyrokoko
Konsolbord nyrokoko
Konsolbord nyrokoko
Konsolbord nyrokoko

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KONSOLBORD, 1800-talets slut, nyrokoko, bronserat underrede, marmorerad skiva, höjd ca 82, 81x40 cm

Skador, lagningar, dekorbortfall, omarbetat, senare bronsering

903805

2021-04-15