Salongsbord marmor
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SALONGSBORD, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, fanerat i mahogny, skiva i marmor, gallerkant i mässing, 2 lådor samt 2 ljusbrickor i sargen, fotavslut i mässing, höjd ca 72, diameter 62 cm
903810
2021-04-15