Salongsbord marmor

Salongsbord marmor
Salongsbord marmor
Salongsbord marmor
Salongsbord marmor
Salongsbord marmor
Salongsbord marmor
Salongsbord marmor
Salongsbord marmor
Salongsbord marmor
Salongsbord marmor

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SALONGSBORD, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, fanerat i mahogny, skiva i marmor, gallerkant i mässing, 2 lådor samt 2 ljusbrickor i sargen, fotavslut i mässing, höjd ca 72, diameter 62 cm

903810

2021-04-15