Franco Costa serigrafi

Franco Costa serigrafi
Franco Costa serigrafi

Klubbat för:

2 600 SEK

1 000 SEK

FRANCO COSTA (född 1934-2015): "Roll away to leeward", signerad och numrerad Franco Costa 110/250, färgserigrafi, 79x60 cm

903823

2021-04-15