Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JEAN COCTEAU (Frankrike, 1889-1963):efter, "Visage", signerad och daterad i trycket, tryck på siden, ca 81x79 cm
Glasskada
903826
2021-04-15
Gör en kostnadsfri värdering här