Golvlampa mässing
Klubbat för:
550 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, mässing, stomme lindat i ljusbrunt skinn, märkt 4420, höjd ca 127 cm
Kuntoraportti
Ngt sned sockel, slitage på skinn, mindre anlupning, tejprester
903830
Päivämäärä:
2021-04-16