Nils Olsson oljemålning

Nils Olsson oljemålning
Nils Olsson oljemålning
Nils Olsson oljemålning
Nils Olsson oljemålning
Nils Olsson oljemålning
Nils Olsson oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS OLSSON (1900-tal): Motiv från Skottland, monogramsignerad, datering a tergo 1979, olja på duk, ca 80x79 cm

903835

2021-04-16