Oidentifierad konstnär oljemålning
Klubbat för:
3 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets mitt): Man vid frukostbordet, iklädd morgonrock och nattmössa, olja på duk, ofullbordad, osignerad, ca 25x18 cm
Kuntoraportti
Repor, färgbortfall
903836
Päivämäärä:
2021-04-16