Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets mitt): Man vid frukostbordet, iklädd morgonrock och nattmössa, olja på duk, ofullbordad, osignerad, ca 25x18 cm

Kuntoraportti

Repor, färgbortfall

903836

Päivämäärä:

2021-04-16