Yngve Ekström, "Kurva", fåtölj

Yngve Ekström,
Yngve Ekström,
Yngve Ekström,
Yngve Ekström,
Yngve Ekström,
Yngve Ekström,
Yngve Ekström,
Yngve Ekström,
Yngve Ekström,
Yngve Ekström,
Yngve Ekström,
Yngve Ekström,

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

YNGVE EKSTRÖM, "Kurva", fåtölj, teak och ek, klädd i fårskinn, höjd 98, sitthöjd 39 cm

Bruksslitage, bortfall på klädsel, armstöd med lagningar

903845

2021-04-18