vattentunna

vattentunna
vattentunna
vattentunna
vattentunna

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

800 SEK

VATTENTUNNA, trä, allmoge, tidigt 1900-tal, höjd ca 65, diameter ca 60 cm

Ingår i temaauktionen Trädgård

Bruksslitage

903848

2021-04-30