Soffbord art deco

Soffbord art deco
Soffbord art deco
Soffbord art deco
Soffbord art deco
Soffbord art deco
Soffbord art deco

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, 1930-tal, art deco, fanérad i alm, svartlackerade detaljer, glasskiva, höjd 67, diameter 75 cm

Bruksslitage

903851

2021-04-18