Musselmalet 25 delar
Klubbat för:
9 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROYAL COPENHAGEN, 25 dlr, porslin, "Musselmalet", blue flute/räfflad, bestående av: 12 tallrikar nr. 572, 12 förrättstallrikar 573, samt serveringsskål nr 708, förstahandssortering
smärre slitage, mikronagg kan förekomma
903854
2021-04-18