Musselmalet 25 delar

Musselmalet 25 delar
Musselmalet 25 delar
Musselmalet 25 delar
Musselmalet 25 delar
Musselmalet 25 delar
Musselmalet 25 delar
Musselmalet 25 delar
Musselmalet 25 delar

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROYAL COPENHAGEN, 25 dlr, porslin, "Musselmalet", blue flute/räfflad, bestående av: 12 tallrikar nr. 572, 12 förrättstallrikar 573, samt serveringsskål nr 708, förstahandssortering

smärre slitage, mikronagg kan förekomma

903854

2021-04-18